Ola Nagel
Ola Nagel
Fashion Vintage Mama

 

 

fashion vintage mama

OLA NAGEL FASHION VINTAGE MAMA to świat pełen inspiracji. To miejsce, gdzie pokazuję wam cząstkę swojego świata, ale też odkrywam inne światy. Jestem mamą, kobietą, dziennikarką.

FASHION MAMA - to miejsce, w których piszę o najciekawszych kolekcjach, projektach, wydarzeniach związanych z modą dla dzieci. Udowadniam, że również w świecie mody to, co małe jest piękne!

MOJA SZAFA - to szafa bez dna, w której mieszają się style, epoki i marki. Pokazuję wam stworzone przeze mnie stylizacje, łączę modę vintage z tym, co można znaleźć w najnowszych kolekcjach. Interpretuję trendy, znajduję nowe, wybiegam w przyszłość, inspirując się przeszłością.

ODKRYCIA - to miejsce pełne zachwytów nad tym, co piękne, niebanalne, intrygujące. Piszę tu o najciekawszych projektach, designie czy sztuce, o artystach i rzemieślnikach, o rzeczach, zjawiskach i wydarzeniach. Każdy nowy wpis to nowa wyspa na mapie wspaniałych inspiracji!

KOSMETYCZKA - jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Stąd nie mogło ich zabraknąć również w świecie Fashion Vintage Mamy. Piszę o moich ulubionych kosmetykach, łowię perełki, odkrywam nowe kolekcje.

OLA NAGEL - FASHION VINTAGE MAMA to miejsce, które wciąż się rozwija, zmienia, odkrywa nowe ścieżki. Miejsce dla każdego, kto kocha modę, niebanalne krajobrazy i piękno. Kto lubi podróże za jeden uśmiech, baśnie i skarby. Miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, dla każdego, kto jest spragniony świeżości w polskiej blogosferze.

Jeśli masz pomysł na współpracę. Chciałbym przedstawić mi coś ciekawego. Podpowiedzieć o czym mogłabym jeszcze napisać, zapraszam na kontaktu. Robię zdjęcia, stylizuję, piszę, występuję przed kamerą. Może masz jakiś ciekawy projekt, w którym odnalazłaby się FASHION VINTAGE MAMA?

MAIL: olanagel.vintage@gmail.com

INSTAGRAM: http://instagram.com/olanagel

FACEBOOK: http://www.facebook.com/fashion.vintage.mama