Ola Nagel
Ola Nagel
Fashion Vintage Mama

 

 

Fashion Vintage Mam to świat pełen inspiracji, tym, co było modne kiedyś i tym, co jest modne dzisiaj. To miejsce, gdzie pokazuję wam cząstkę swojego świata, ale też odkrywam światy innych. Jestem mamą, kobietą, dziennikarką.

FASHION MAMA - to miejsce, w których piszę o najciekawszych kolekcjach, projektach i look bookach związanych z modą dla dzieci. Od czasu do czasu w tym małym modowym świecie pojawia się także moja córka Tosia.

MOJA SZAFA - to miejsce bez dna, w którym pokazuję wam stworzone przeze mnie stylizacje, łączące modę vintage z tym, co można znaleźć w najnowszych kolekcjach.

ODKRYCIA - to miejsce pełne zachwytów i inspiracji. Piszę tu o najciekawszych projektach, designie czy obejrzanych filmach i książkach. Każdy nowy wpis to nowa wyspa na mapie wspaniałych inspiracji!

KOSMETYCZKA - jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Stąd nie mogło ich zabraknąć również w świecie Fashion Vintage Mamy. Piszę tu o moich ulubionych kosmetykach, o nowinkach, ale głównie o tym, co sama noszę w kosmetyczce.

FASHION VINTAGE MAMA to miejsce, które wciąż się rozwija, zmienia, odkrywa nowe ścieżki. Miejsce dla każdego, kto kocha modę, niebanalne krajobrazy i piękno. Kto lubi podróże za jeden uśmiech, dla poszukiwaczy skarbów i spragnionych świeżości w polskiej blogosferze.

Jeśli masz pomysł na współpracę, masz coś ciekawego,  o czym chciałbyś mi powiedzieć, o czym mogłabym napisać, kontaktuj się ze mną przez maila lub konta na social mediach:

MAIL: olanagel.vintage@gmail.com

INSTAGRAM: http://instagram.com/olanagel

FACEBOOK: http://www.facebook.com/fashion.vintage.mama

ZAPRASZAM!