Świerkowy olejek Dr. Hauschka - magia świąt
olejek świerkowy do kąpieli

Pomarańcze, cynamon i… zapach świątecznego drzewka – to wonie, które kojarzą mi się z najpiękniejszym okresem w ciągu roku – Bożym Narodzeniem. Zanim jednak w naszym mieszkańcu zagości pani choinka, delektuję się świerkowym zapachem, który odnalazłam w olejku do kąpieli Dr. Hauschka.

olejek świerkowy dr. hauschka

Świerkowy olejek do kąpieli to najlepszy kosmetyk na niepogodę. Zamknięty jest w charakterystycznej dla marki szklanej butelce z dozownikiem. Wystarczy kilka kropli dodanych do wody w wannie, aby w pełni się zrelaksować i zapomnieć o reszcie świata.

sosnowy olejek relaksujący

Jak działa na ciało i zmysły? Pobudza krążenie krwi, rozgrzewa, a jego woń koi nerwy, udrażnia drogi oddechowe i zwalcza migrenę. W składzie tego zielonego eliksiru – poza olejkiem świerkowym – również olejek jojoba, który nawilża skórę.  

Co więcej, olejek sprawdza się nie tylko w wannie. Można stosować go jako odświeżacza powietrza albo jako składnik parówki.

To moje grudniowe kosmetyczne odkrycie. Jeśli - tak jak ja - lubicie naturalne zapachy, wypróbujcie świerkowy olejek Dr. Hauschka.

Cena: 22 zł / 30 ml