Smashbox i fuksja na ustach
smashbox pomadka by legendary

Nie mam idealnych ust. Daleko im do perfekcyjnych ust gwiazd show-biznesu. Stąd nie każda pomadka spełnia moje oczekiwania. Musi mieć nie tylko piękny kolor, ale też odpowiednią konsystencję, walory odżywcze i być trwała.

Właśnie to wszystko odnalazłam w pomadce Smashbox Be Legendary. W środku kwadratowego opakowania kilka intensywnych, soczystych odcieni, a wśród nich mój ulubieniec – Fuchsia Flash.

smashbox fuksja pomadka

Jeszcze do niedawna –jeśli chodzi o kolory pomadek - preferowałam tylko czerwienie, ale dla tej fuksji zmieniłam zdanie. Co ważne, pomadka jest bardzo miękka, ale nie tłusta. Gładko rozprowadza się na ustach i szybko łączy z naskórkiem, tworząc bardzo trwałą, ale nie przesuszoną warstwę koloru. Idealne wypełnienie za pomocą jednego gestu – to naprawdę działa! Oprócz komfortu użytkowania, uczucie nawilżenia (w składzie witamina C i E), które towarzyszy ci przez kilka następnych godzin. Tuż po nałożeniu pomadki pojawia się uczucie gładkości i wypełnienia. Ma ładny zapach i bardzo nowoczesne opakowanie.

smashbox fuksja pomadka

Łatwa, trwała, intensywna – doskonała! Trudno szukać wad.

Cena: 99 zł (sephora.pl)