Wiosenne błyszczyki Estee Lauder
estee lauder pure color envy gloss

Co dziewczyny lubią najbardziej, kiedy przychodzi wiosna, jeśli chodzi o makijaż? Moim zdaniem w pierwszej piątce znajdzie się błyszczyk do ust i właśnie o nich teraz słów kilka. W roli głównej błyszczyki i lakiery Estee Lauder Pure Color Envy.

estee lauder b?yszczyk pure color

Wiele różnych kolorów, świetna konsystencja i optymalna regeneracja – to zalety błyszczyków i lakierów, które tej wiosny mają wiele kuszących odcieni – od połyskującego różu, po nude, aż do głębokiej czerwieni.

estee lauder b?yszczyki pure color

Część błyszczyków to lakiery do ust. Gładka tafla koloru i połysku– tak w skrócie opisać można to, jak produkt zachowuje się na ustach tuż po nałożeniu.  

estee lauder wiosna 2016

Miłe uczucie perfekcyjnego wykończenia, nawilżenia i gładkości trwa jeszcze przez jakiś czas. Błyszczyki i lakiery nie są zbyt trwałe, ale szczerze mówiąc, nie spodziewam się, że którykolwiek z błyszczyków dostępnych na rynku przetrwa dłużej niż do kolejnego posiłku.

Nie licząc tego Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss i Lip Cacquer są naprawdę fajne i sprawdzą się w wielu sytuacjach. Ja używam ich wtedy, gdy nie mam zbyt wiele czasu na skomplikowany makijaż. Słodkie, radosne, bardzo wiosenne!

Cena: 115 zł