Aleksandra NagelComment

BEZSENNOŚĆ W WARSZAWIE

Aleksandra NagelComment
BEZSENNOŚĆ W WARSZAWIE

Długie jesienne wieczory, herbatka z cytrynką, gruba książka - to idealna sceneria dla marki Sleepless in Warsaw. Ich projekty to nie są jednak zwykłe piżamki, ale ubrania, które pokocha każdy domator!

W Sleepless in Warsaw wiemy, że piżamy nie służą jedynie do spania. Życie na najwyższych  obrotach sprawia, że wieczory i poranki to często jedyna pora kiedy możemy w pełni poświęcić czas na to co lubimy najbardziej. Dla wielu z nas to wyjątkowe chwile z dziećmi, wspólna dobranocka, bitwa na poduszki,  dla innych, wieczorna filiżanka herbaty z ukochanym, czy poranny kubek kawy w skąpanej słońcem kuchni – ta właśnie idea sielskości i chwil relaksu spędzonych w gronie najbliższych przyświecała twórcom marki.

Ich główna zasada: prosto i wygodnie. Stąd w kolekcji domowych ubranek znajdziecie naturalne materiały, klasyczne kroje i wysoką jakość (dzianina przyjazna dzieciom z certyfikatami Bezpieczny dla Dziecka i Oeko-Tex® Standard 100). Pojawiają się wygodne bluzki i koszulki, dresy i pajacyki. Stonowane kolory (biele, pudry i szarości) sprawiają, że to kolekcja naprawdę dla każdego. Jej twórcy najwyraźniej chcieli, aby ubrania były tylko dodatkiem do chwil szczęścia i odpoczynku.

Na ubraniach – zarówno dla małych jak i dużych domatorów, przeważają projekty z charakterystycznym  „psim printem”. Słodki buldog to prawdziwa twarz firmy! Czworonóg maskotka pojawia się na wielu zdjęciach reklamowych i świetnie oddaje charakter Sleepless in Warsaw.

A co Wy sądzicie o kolekcji?

LUBISZ MOJEGO BLOGA? POLUB MNIE NA FACEBOOKU! :)