TeePee - Dzieciństwo pod namiotem

Macie małe mieszkania i chcielibyście wygospodarować odrobinę przestrzeni dla najmłodszych członków rodziny? Postawcie im namiot!

Znajdziecie je w ofercie wielu firm, ale jedne z najpiękniejszych ma polska marka TeePee.

 

Kto z nas nie kochał w dzieciństwie namiotów zrobionych z koców, które tak szybko jak powstały, tak szybko znikały ze względu na swoją nietrwałą konstrukcję. Uwierzyłyśmy, że może jest więcej osób, które tak jak my, chciałyby, aby ich dzieci miały kawałek przestrzeni tylko dla siebie, gdzie nie ma telewizyjnych bajek i komputerowych gier. Jest dziecko, jego kreatywność i wyobraźnia – piszą twórcy marki TeePee.

 

Bajkowe wigwamy spodobają się nie tylko najmłodszym Indianom, ale również tym większym. Pastelowe kolory, wycięte okienka, tkaninowe kotarki, które można przywiązywać do ścianek namiotu – taki jest TeePee. Pierwszy został wymyślony kilka lat temu dla małej Zuzi. Dziś dostępny jest w wielu wersjach, a to sprawia, że każde dziecko może znaleźć ten idealny dla siebie!

 

TeePee może być pałacem księżniczki, łodzią podwodną, statkiem kosmicznym lub małą kawiarenką, w której serwuje się herbatkę dla całej rodziny. Może stać się miejscem, gdzie twoje dziecko będzie chętnie zasypiać, lub zostać ulubioną czytelnią Twojej pociechy – doradzają twórcy TeePee, ale pomysłów na zastosowanie takiego namiotu może być nieskończenie wiele! Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia, a ta dziecięca - jak wiemy doskonale, jest naprawdę duża!

 

Wszystkie namioty zrobione są z naturalnych materiałów – głównie z bawełny. Szyte są w jednej z warszawskich szwalni. Koszt jednego namiotu to około 330 zł. Dostępne na stronie internetowej teepee.pl oraz w sklepie internetowym www.mamabu.pl.

 

Photo: www.teepee.pl

LUBISZ MOJEGO BLOGA? POLUB MNIE NA FACEBOOKU! :)