Piu Di Me moda dla małych odkrywców

Wygoda i nowoczesny design – tak w skrócie opisać można polską markę Piu Di Me, projektującą ubranka dla najmłodszych. Jak sami przyznają, wszystkie elementy kolekcji od początku do końca powstają w Polsce, a ich głównym celem jest stworzyć modę, która pasowałaby do nastroju dzieci i ich kreatywności.

 

Co charakteryzuje najnowsze projekty Piu Di Me? Jest mnóstwo minimalistycznej i bardzo uniwersalnej szarości, która przybiera formy cieplutkich, dwustronnych bluz, skarpetek do kolan czy dresowych spodni.

 

Są oversizowe sukienki z asymetrycznym dołem, dresowe ramoneski, w których klasyczny zamek zastąpiono drewnianymi guziczkami czy zabawne spodenki, które – podobnie jak kurteczki – zapinają się na guziki.

 

Patrząc na przepiękne zdjęcia z najnowszej kolekcji Piu Di Me, mam wrażenie, że dzieciakom, które wzięły w niej udział jest przede wszystkim swobodnie. I chyba o to chodzi w codziennej modzie dziecięcej! W końcu nic nie powinno im przeszkadzać w odkrywaniu świata, zgłębianiu jego tajemnic i kreowaniu na nowo, na swój własny sposób! To moda ma być dla dzieci a nie dzieci dla mody!

Całą kolekcję znajdziecie na stronie: www.piudime.com

 

 

LUBISZ MOJEGO BLOGA? POLUB MNIE NA FACEBOOKU!