Paryski styl Jacadi

Jacadi to klasyka gatunku i kwintesencja francuskiej elegancji dla najmłodszych. Nie bez przyczyny cieszy się popularnością na całym świecie.

Wysoka jakość materiałów i wykonania połączona z krojami, które łączą w sobie ponadczasowość i uniwersalność z gorącymi trendami – tak w skrócie opisać można Jacadi.

Co znajdziecie w ofercie marki? Nie tylko ubranka dla dzieci w różnym wieku – począwszy od niemowląt aż po szóstoklasistów – ale także akcesoria, zabawki i buciki.

Co znajdziemy w najnowszej – jesienno-zimowej kolekcji Jacadi? Dużo podstawowych, bardzo „szkolnych” kolorów w linii dla dzieci i pastele oraz szarości w ubrankach dla najmłodszych klientów.

Rodzicie niemowląt z w salonach Jacadi znajdą proste princeski, śpioszki i kaftaniki z kołnierzykiem. Do tego dużo szarości w dzianinie: sweterkach czy legginsach. Ubrankom Jacadi miałam okazję przyjrzeć się z bliska podczas wizyty w Mediolanie.

Styl najnowszej kolekcji dla starszych klientów inspirowany był stylem francuskiej ulicy, do czego nawiązuje tło look booka.

Czerwone i granatowe płaszczyki z dwoma rzędami złotych guzików, kraciaste koszule, grantowe princeski i prawdziwy hit ostatnich sezonów – pelerynka – to propozycja Jacadi na ten sezon.

Mi najbardziej podoba się czerwona dwurzędówka i buciki! Naprawdę wyglądają przepięknie!