Zabawne printy Modeerska Huset

Modeerska Huset to szwedzka marka ubrań dla najmłodszych fanów mody, ale może przede wszystkim wygody. Materiałem, z którego powstają ciuszki jest bawełna. Natomiast cechą charakterystyczną są printy przypominające obrazki z dziecięcych kolorowanek!

Ich twórczynią, a także założycielką marki, jest Jenna Modeer. Co proponuje swoim małym klientom na sezon jesień-zima? Jest kilka przewodnich tematów: wulkan, który zamiast lawy wyrzuca z krateru kolorowe gwiazdki; turkusowa łąka pełna kwiatów, na której pasą się malowane koniki; truskawkowe niebo usiane samolocikami czy wreszcie print przypominający tęczowe kropki z obrazów pointylistów.

Z kolorowych rysowanek uszyto kaftaniki, spodenki, koszulki polo czy legginsy. Wśród pointowych propozycji wyjątkowy t-shirt z tęczą, który mogą nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Tęcza to temat przewodni najnowszej kolekcji, który jest również tłem do większości zdjęć w look booku Moderskaa Huset.

Oferfa szwedzkiej marki skierowana jest do noworodków od pierwszego miesiąca życia aż po rozmiar dla siedmiolatków. Całą kolekcje znajdziecie na oficjalnej stronie marki – www.modeerskahuset.com.