Quvenzhané Wallis w kampanii Armani Juniors

Quvenzhané Wallis to dziewczynka niezwykła. Ma zaledwie jedenaście lat, a na koncie kilka znaczących ról w filmach takich jak „Zniewolony” czy „Annie”. W wieku dziewięciu lat była nominowana za rolę w filmie „Bestie z południowych krain” do Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa, stając się tym samym najmłodszą aktorką nominowaną w tejże kategorii.

 

Za rolę tytułową w musicalu „Annie” została nominowana do Złotych Globów!

Rok 2015 będzie dla Quvenzhané Wallis naprawdę wyjątkowy, nie tylko pod względem rozwoju kariery filmowej. Nastoletnia gwiazda Hollywood już jesienią pojawiła się w pierwszej kampanii Armani Juniors.

 

Teraz trafiła na zdjęcia reklamujące wiosenną kolekcję marki i robi to naprawdę przekonująco!

Quvenzhané Wallis to synonim radości, naturalności i dziecięcego piękna. Trudno nie uśmiechnąć się choćby przez moment, widząc zdjęcie aktorki dla Armani Juniors. W jesienno-zimowej kampanii Quvenzhané Wallis była elegancka, wieczorowa, bardzo szykowna. Jej szeroki, śnieżnobiały uśmiech w nieco zabawny, intrygujący sposób kontrastował z wytwornością całej kolekcji.


- Quvenzhane jest bardzo utalentowana, mimo swojego młodego wieku. Jej dobroć, ciekawość i otwartość wobec innych zrobiła na mnie ogromne wrażenie. To cechy, które podziwiam i z tego właśnie powodu postanowiłem zaproponować jej współpracę – podsumowuje Giorgio Armani. -  Jej niewyczerpana energia ożywia moje ubrania, interpretując modę na swój własny sposób.

Potwierdza to w stu procentach pierwsze zdjęcie wiosennej kampanii włoskiego domu mody. Quvenzhané Wallis ma na sobie pasiastą sukienkę, małą czarną torebkę na pasku i skórzane sandałki z kokardką. Zdjęcie przedstawia skaczącą dziewczynkę z uśmiechem od ucha do ucha i burzą niesfornych loczków, podskakujących razem z nią! To zdjęcie to cała ona – pełna życia i niewinności dziewczynka, która ma w sobie siłę i światło!

 – Pan Armani to taki miły człowiek – mówi Quvenzhané Wallis, wspominając swoje pierwsze spotkanie z projektantem i pierwszy pokaz Armani Prive w Nowym Jorku. – Kiedy zobaczyłam jego kolekcję, wszystkie sukienki z wybiegu mi się podobały! Nie mogłam zdecydować się, która podoba mi się najbardziej. Kiedy zaproponował mi udział w reklamie, było to dla mnie równie wielkie przeżycie, jak wtedy, gdy przeszłam casting do pierwszej filmowej roli.

Od tamtego wydarzenia minęło kilka miesięcy, a Quvenzhané Wallis miała już okazje, aby nie tylko pojawić się w kampanii włoskiego domu mody, ale też zaprezentować się w projektach Armani Juniors na czerwonych dywanach. Jej wybory są bardzo klasyczne, eleganckie, ale wciąż z domieszką dziecięcej spontaniczności i fantazji.  

Warto dodać, że to pierwszy raz gdy Armani Juniors zdecydował się na podpisanie kontraktu z gwiazdą. Moim zdaniem to strzał w dziesiątkę!