Wakacyjny rejs Baby Dior

Każda kolekcja Baby Dior wywołuje na mojej twarzy uśmiech, bo jak nie zachwycać się czymś co jest po prostu perfekcyjne? Gdzie tym razem zabiera nas Pan Dior? Do miejsc pełnych słońca, luksusowych basenów i baśniowych ogrodów, w których chłopcy to mali dżentelmeni, a małe dziewczynki to prawdziwe damy.

Moda chłopięca to główny temat wiosennej kampanii Baby Dior. Francuski dom mody skupia się głównie na propozycjach dla małego eleganta. Są więc letnie marynarki i bermudy, a do tego kolorowe sneakersy, które – przyznam szczerze – sama chętnie bym nosiła! W modzie dziewczęcej równie dużo elegancji. Jest klasyczny róż, beż i biel. Cała kolekcja inspirowana jest stylem Londynu z lat sześćdziesiątych.

Najpiękniejsza sukienka to plisowana princeska, przypominająca kolorystycznie tę z dorosłej kolekcji Diora. Cudowny odcień turkusu, czerń, biel i cytryna – kolory, które będą hitem przyszłego sezonu na jednej małej sukience. Do tego eleganckie sandałki. Idealny zestaw na wakacje! Ogólnie wszystkie dodatki są naprawdę świetne i bardzo uniwersalne.

Sama sesja równie hipnotyzująca, co projekty. Sądząc po marynarskich detalach, zorganizowana na luksusowym wycieczkowcu. Jej twórcy zadbali, aby sceneria sesji kolorystycznie dopasowała się do ubrań. Jest więc wibrujący błękit, słoneczna cytryna i dużo bieli. Dla mnie wiosenno-letnia kolekcja Baby Dior to kwintesencja trendów na najbliższy sezon, nie tylko dla najmłodszych, a co Wy o niej sądzicie?