MIM-PI - HAPPY, HIPPIE, TRENDY

Jest słodko, momentami landrynkowo i bardzo wakacyjnie. Tej wiosny Mim-Pi zabiera nas do krainy dziecięcej szczęśliwości, świata dobrej zabawy, rozwianych włosów i szczerbatych uśmiechów. Kto z nas nie chciałby wrócić choćby na moment do właśnie tych chwil z dzieciństwa..?

- Ta kolekcja jest jak piosenka „Happy” mówi Leonora Nieuwenhuizen, właścicielka i założycielka Mim-Pi.

Wśród tańczących na wietrze spódniczek, wygodnych kostiumów czy kolorowych bluz odrobina stylu hippie, który będzie jednym z najgorętszych trendów tej wiosny. Jest więc „HAPPY” i jest „HIPPIE”, ale też bardzo "TRENDY"!

Obok folkowych akcentów i printów jeszcze jeden trend inspirowany dorosłymi kolekcjami – DZIANINA!

Dzianina powraca do mody w wielkim stylu. Królowała już na jesiennych pokazach mody i wcale nie zamierza opuszczać naszej szafy także wiosną. Dziergane sweterki zdobione zabawnymi szlaczkami i zygzakami proponuje małym modnisiom również Mim-Pi.

Mim-Pi chce, aby ich kolekcja była nie tylko ładna (stąd dużo ukochanego przez dziewczynki różu i pasteli oraz brokatu i cekinów), ale też praktyczna. Dużo tu bawełnianych koszulek, wygodnych legginsów i dresowych zestawów, które sprawdzą się podczas wiosennych i letnich zabaw na świeżym powietrzu. Spójrzcie chociażby na te kolorowe wrotki! Po prostu cudo!

Sama sesja? Pełna pasji, koloru, spontaniczności. Kwintesencja przeboju Pharella Williamsa i słonecznych wakacji. Aż chce się tańczyć!