Modowe klimaty Stelli McCartney

Pierwsza kolekcja dziecięca sygnowana nazwiskiem słynnej brytyjskiej projektantki Stelli McCartney powstała kilka lat temu i od samego początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Co na wiosnę tego roku proponuje swoim najmłodszym klientom? Dużo jeansu, kolorowych naszywek, trochę printów, trochę kwiatów i dużo kreskówkowych, zabawnych inspiracji.

Jak zaznacza Stella McCartney, jej dziecięce kolekcje to połączenie wspomnień z własnego dzieciństwa, doświadczeń mamy i tego, co w danym sezonie oferuje swoim dorosłym klientom. Jednak największym źródłem inspiracji są po prostu dzieci!

Stella McCartney - mama czworga dzieci, z pewnością ma z czego czerpać i jak widać po najnowszej kolekcji, świetnie sobie radzi w odczytywaniu dziecięcych potrzeb i marzeń.

- Dla mnie w projektowaniu mody dla dzieci jest ponadczasowość – mówi Stella McCartney. – Bardzo ważna jest również dobra jakość, dzięki której ubranka mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie – dodaje.

Swoboda, prostota, świetna jakość i dużo kolorów – to pomysł na modę dla dzieci Stelli McCartney, która wierzy w to, że ubranie ma znaczenie, ale tylko wtedy, gdy staje się osobistą opowieścią posiadacza…

Mój hit z tej kolekcji to tęczowe sandałki. Szkoda, że nie ma na mnie numeru...