Owocowe śniadanie Bobo Choses

Bobo Choses to jedna z najbardziej kolorowych marek modowych dla dzieci! Powstała w 2008 roku w Barcelonie, a jej twórcom - Lai Aguilar i Adrianie Esperalba przyświecał jeden cel:

Tworzyć ubranka, które podobałyby się przede wszystkim dzieciom, przemawiając do nich w ich własnym, dziecięcym języku.

Rok później powstała pierwsza kolekcja Bobo Choses, która podbiła serca małych miłośników mody. Bobo Choses podbijało serca i miało serce, bo od początku firma angażowała się w działalność charytatywną.

Wspierała tworzenie szkół dla kobiet w północnym Bangladeszu, czy pomagała w prowadzeniu sierocińca na Haiti, który powstał dla dzieci, które straciły rodziców w trzęsieniu ziemi w 2010 roku.

Same ubranka są proste i wygodne, a jednocześnie bardzo kolorowe. Nadrukowywane na nich szlaczki, rysunki i malunki mają w sobie szczyptę dziecięcej fantazji, a niejednokrotnie są inspirowane artystyczną twórczością najmłodszych. Każda kolekcja Bobo Choses wywołuje uśmiech i nie inaczej jest również tym razem!

Wiosną Bobo Choses zaprasza nas na wakacyjne śniadanie! Towarzyszyć nam będą zabawne potwory: Mr Nail, Bob the Monster, Clever the Ghost i The Omelettes!

Jest zabawnie i kolorowo, a przede wszystkim świeżo! Wszystkie projekty mają w sobie właśnie orzeźwiający, niczym lemoniada czy sok z arbuza, charakter!

Jeśli wakacyjne śniadanie, to bardzo dużo kolorowych owoców! Jest więc pan arbuz i bajkowe, zakręcone i odlotowe turkusowe banany! Jest wreszcie różowa wata cukrowa – szczyt słodkiego szaleństwa!

Bawełna, jersej czy frotte – to materiały, które odnajdziecie w wiosenno-letniej kolekcji Bobo Choses. Kolekcja będzie dostępna w polskich sklepach internetowych, m.in. na misslemonade.pl. już od 13 stycznia. Lato, kiedy do nas wrócisz..?

Zdjęcia: Luciano Torres, Alex Lorés dla Bobo Choses