Modowa kolorowanka Oilily

Uwielbiam wzory, a marka Oilily to królestwo printów!  Co serwuje nam na tegoroczną jesień i zimę? Wciąż będzie kolorowo, odważnie i patchworkowo. To istne modowe szaleństwo i właśnie w tym szaleństwie jest metoda!

Dziane sukienki z nocną panoramą miasta, dresowe tuniki z wielorybem czy różami, wzorzyste jeansowe koszule i norweskie sweterki, a wszystko podane w szerokiej palecie kolorystycznej – tak w skrócie opisać można najnowszą kolekcję Oilily.

Obok bajkowych zwierząt i kwiatów w stylu lat siedemdziesiątych odrobina wielokolorowej geometrii. Każde z ubranek opowiada tu swoją wyjątkową historię i dowodzi, że twórcy Oilily mają niesłychaną wyobraźnię!

Z drugiej strony w tym wszystkim nie zapominają o praktycznej stronie dziecięcej szafy, w której szczególnie teraz musi być nie tylko kolorowo i ciekawie, ale też ciepło. Są więc puchowe kurtki, sweterkowe bomberki, a nawet jedno futerko!

- Wielowarstwowa moda wcale nie musi być nudna – zdaje się mówić look book Oilily. I rzeczywiście, oglądając zdjęcia z najnowszej kolekcji, myślę sobie, że ta zima wcale nie musi być taka straszna, gdy pokolorujemy ją inspiracjami z Oilily.