Serialowa Lily ambasadorką Mini Boden

Gwiazda serialu Współczesna rodzina została twarzą znanej dziecięcej marki Mini Boden. Ośmioletnia Aubrey Anderson-Emmons – odtwórczyni roli Lily – już kilka miesięcy temu pojawiła się w niebieskiej sukience Mini Boden na rozdaniu Emmy Awards. Teraz wystąpiła w kampanii reklamowej, prezentującej najnowsze, jesienno-zimowe modele marki.

Zdjęcia z kampanii są radosne, pełne ciepła i energii. Taka jest cała marka Mini Boden i taka też jest mała bohaterka Współczesnej rodziny.  Z wielu jesienno-zimowych propozycji Mini Boden serialowa Lily wybrała kilka i właśnie w nich pojawia się na zdjęciach. Gwiazdą kolekcji jest zielony płaszczyk w pieski.

mini boden modern family

- Na planie Współczesnej rodziny bywa naprawdę zimno. Przyda mi się więc płaszczyk, w którym mogłabym chodzić podczas przerw między scenami – opisuje mała aktorka.

Pod zielonym płaszczykiem z pewnością znajdzie się miejsce na granatową princeskę w stylu lat sześćdziesiątych.

- Myślę, że to idealna sukienka na spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na konferencję filmową – komentuje mała fashionistka.

Wśród wybranych przez nią ubrań nie mogło zabraknąć ciepłej piżamy.

- Pracując na planie serialu, zdarza mi się wstawać przed świtem. Zwykle wskakuję do samochodu jeszcze w piżamie – dodaje Aubrey Anderson-Emmons, tłumacząc jak ważną rolę odgrywa piżama w jej codziennym życiu.

Na deser ciepły, zimowy sweter oczywiście w renifery!

- Tutaj w Los Angeles nie mam zbyt wielu swetrów, ale gdy odwiedzam zimą moich krewnych, którzy mieszkają w Minnesocie czy Illinois, uwielbiam nosić sweterki takie jak ten! – podsumowuje gwiazda, która zaprezentowała się na zdjęciach również w kilku innych projektach.

sweter renifery

Choć jest ich kilka, wszystkie łączy wygoda i kolor. Jest w nich radość, beztroska, ale również praktyczność.

- Nie jestem typową, słodką ośmiolatką – tłumaczy. – Uwielbiam parki linowe, roller coastery i żywe węże. Dlatego właśnie lubię Mini Boden. Mogłabym bawić się w tych ubraniach cały dzień!

Kolorowe ubranka Mini Boden, a także wiele genialnych dodatków, znajdziecie w sklepie internetowym. Można składać zamówienia również do Polski!