Labube - jesienna nostalgia po hiszpańsku

Dzianina i welur wracają do łask. Najpierw opanowały jesienno-zimowe pokazy mody, potem zaczęły nosić je gwiazdy show-biznesu oraz międzynarodowe trendsetterki. Choć materiały zdobywają kolejne bastiony mody, stosunkowo niewiele znajdziecie ich w dziecięcych kolekcjach. W szafach małych fashionistek wciąż bowiem królują wygodne dresy.

Labube Fall 2015

Wyjątkiem może być tu młoda hiszpańska marka Labube, która swoją najnowszą kolekcją udowodniła, że welur i dzianina mogą być nie tylko modne, ale wyjątkowo piękne!

- Wszystko zaczęło się w momencie, w którym na świat przyszła moja córka Katarzyna – wspomina założycielka Labube na stronie internetowej. – Podczas jednego z długich wieczorow, gdy nie wiesz co ze sobą zrobić uszyłam moją pierwszą spódnicę. Nie spodziewałam się, że to jedno ubranie tak zmieni moje życie.

Labube ma dopiero rok, ale marka już znalazła wielu fanów. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji? Buraczek, musztarda, srebro, oliwka – to kolory, które dominują w jesienno-zimowym lookbooku. Większość projektów to welurowe sukienki i dzianinowe sweterki. Tu liczą się detale. Falbaniaste kołnierzyki, sweterki ozdobione na plecach kokardkami czy koronkowe wykończenia przy dekolcie – to niuanse, na które warto zwrócić uwagę. Połączono je z kwietnymi wianuszkami modelek, które na tę jedną chwilę zamieniły się w leśne nimfy. Jest magicznie, dziewczęco, romantycznie. Tak, jak lubię najbardziej!