Polder - minimalizm po parysku

Jak wygląda paryski minimalizm? Z odpowiedzią przychodzi marka Polder, w której znajdziecie ubrania nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Polder to paryska firma założona w 2000 roku przez siostry Madelon Lanteri-Laurę i Natalie Vodegel. Ich ojczyzną była Holandia, ale to właśnie Paryżu postanowiły spełnić swoje największe marzenie. Tak powstała marka Polder, która w 2007 roku stworzyła pierwszą kolekcję ubrań dla dziewczynek.

Dziś Polder to marka rozpoznawalna na całym świecie, kojarząca się z wysoką jakością, minimalizmem, prostotą. Taka jest też najnowsza kolekcja, w której szlachetne materiały spotykają się z gorącymi trendami, ponadczasowe rozwiązania z wrażliwością i romantycznością. Zdecydowanie nie znajdziecie tu glamour ani wielkomiejskiego szyku.

polder fall 2015

Jest za to mnóstwo ubranek, które będą piękne za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Wełniane kamizelki, czapki i ciepłe skarpetki na zimę, bawełniane tuniki i spodnie, a na dokładkę kamizelka-owieczka w cudownym oliwkowym kolorze.

Przepiękne są też dodatki – listonoszka, nerka na talię czy teczka usiana kropkami, przypominającymi deseń na przepiórczym jaju. Zabawnie, lekko, uniwersalnie. Cudnie!