Romantyczna geometria Leoca Paris

Proste, stonowane tło, a na jego tle klasyczne ubrania inspirowane stylem vintage – tak w skrócie opisać można kampanie reklamowe francuskiej marki Leoca Paris. Taka jest też jesienno-zimowa kolekcja, w której zakocha się i ta mała, i ta duża fanka mody.

Szarość, granat, musztarda, oliwka, marsala – to kolory, które odnajdziecie w najnowszej kolekcji. Jest jesiennie i bardzo dziewczęco, bo główną rolę odgrywają falbaniaste, romantyczne bluzeczki, drapowane spódniczki i princeski. Obok stonowanych kolorów, szkolna kratka i geometryczne wzory ułożone z trójkątów. Wszystko jak najbardziej w trendzie i na czasie. To nie przypadek, botytuł kolekcji to właśnie „Geometry”.

Jak na jesienną kolekcję przystało, nie mogło zabraknąć kurtek, ale nie znajdziecie tu ciepłych futrzaków, a raczej jesienne parki i budrysówki, uszyte z pięknej, szaro-bordowej kratki czy wspomnianych trójkącików.

Leoca Paris znów zachwyca wrażliwością na detal, pięknem prostych form i romantycznością, która objawia się nie tylko w samych projektach, ale też w look book-u. Autorem tego jest Horst P Horst, który włożył w dłonie dziewczynek przepiękne rośliny. Dzięki czemu najnowsza kolekcja Leoca Paris zamieniła się w jesienny zielnik!