Kółko Krzyżyk na świętaJaki kolor najczęściej kojarzy wam się z Bożym Narodzeniem? Choinkowa zieleń, złoto, śnieżna biel? Ja, gdy myślę o bożonarodzeniowym kolorze, zwykle myślę o mikołajowej czerwieni i właśnie ten kolor odnalazłam w świątecznej kampanii polskiej marki Kółko Krzyżyk.

- Inspiracją do stworzenia kolekcji były święta, rodem z amerykańskiego filmu o bożym narodzeniu – wyjaśniają twórcy świątecznej kolekcji.

Z jednej strony jest elegancko i szykowanie, z drugiej miękko i ciepło. Ta bardziej elegancka propozycja dla dziewczynki to sukienka uszyta z wygodnego, a jednocześnie bardzo eleganckiego aksamitu. Druga sukienka to bawełniana dzianina, która sprawdzi się nie tylko przy świątecznych, oficjalnych okazjach. Podobnie jest w świątecznych propozycjach dla chłopca. Z jednej strony aksamitny garnitur, z drugiej czerwona, wygodna bluza.

Na świątecznych zdjęciach Pauliny Kani – obok wystylizowanych przez Anastazję Borowską dzieciaków – setki, tysiące, złotych listków, które zamieniły fotograficzne studio w migoczący, magiczny świat rodem z dziecięcej wyobraźni. Nie zabrakło też charakterystycznych dla marki Kółko Krzyżyk akcentów. Spójrzcie na czapkę małego modela i na kokardę małej modelki!