Reserved Kids Christmas 2015 - takie proste święta!

W świątecznej kolekcji Reserved Kids nie znajdziecie klasycznej mikołajowej czerwieni. Nie ma też kratki, niewiele jest złota.

Szarość, pudrowy róż, biel i granat – to kolory, które zdominowały kolekcję. Jest elegancko i uniwersalnie, a jednocześnie bardzo naturalnie.

W propozycjach dla dziewczynek pojawia się ich ulubiona tkanina, czyli księżniczkowy tiul. Dla chłopców marka Reserved przygotowała klasyczne granatowe garniturki, dzianiny i koszule. Wszystko podane w subtelnym sosie retro.

Projektanci zadbali o mocne kontrasty – ciemne granaty zestawiono ze złocistym ecru, mat z błyskiem, a mięsiste dzianiny z lekkim tiulem. By nawiązać do okresu Bożego Narodzenia wprowadzono dyskretne gwiazdki, jako motyw dekoracyjny. Do tego przemyślane, urocze akcesoria, które uzupełniają każdy z zestawów.

Niewiele wspólnego ze świętami ma również tło lookbooka Reserved Kids Christmas. Tylko na jednym zdjęciu pojawia się magiczna śnieżna kula. Autorem zdjęć jest Artur Wesołowski, a za stylizacje odpowiada Agnieszka Szymańska.