Cath Kidston - słodkie, wzorzyste święta

Gdy byłam mała Boże Narodzenie wyglądało zupełnie inaczej niż dzisiaj. Kolorowe mikołajowe skarpety, świecące renifery na balkonach i pstrokate opakowania na prezenty mogłam oglądać tylko w telewizji, chociażby w kultowym filmie „Kevin sam w domu”.

Do dziś mam słabość do bożonarodzeniowego kiczu – kolorów, przepychu, nadmiaru. Uwielbiam pakować prezenty, oglądać komedie romantyczne ze śniegiem i świętami w tle, kocham kolor czerwony. Wszystkie te akcenty odnalazłam w najnowszej kampanii reklamowej Cath Kidston. Brytyjska marka, znana głównie z wzorzystych tkanin, zaprasza nas na bożonarodzeniowe rodzinne przyjęcie.

Wszystko tu jest jak z gwiazdkowej kartki z życzeniami – kolorowe, słodkie, przerysowane. Nie mogło zabraknąć prezentów i… przystojnego Mikołaja. Wśród gwiazdkowych akcentów najnowsze projekty Cath Kidston: żołnierzyki, kowboje, pingwiny, psy i renifery, podane w mocnym sosie vintage.

W ramach oddechu od świątecznych akcentów, odrobina klasyki Cath Kidston czyli kwiaty. Znajdziecie na piżamkach, sukienkach czy dodatkach. Jednak mój numer jeden to sweter w ołowiane żołnierzyki. Mam wrażenie, że jego inspiracją był słynny sweter księcia George’a…

świąteczny sweterek Cath Kidston

A co wam podoba się najbardziej?