Wiosenne imaginacje Baby Dior

Uwaga! Uwaga! Światło dzienne ujrzała właśnie wiosenna kampania Baby Dior, a ja po prostu muszę wam o niej opowiedzieć. Gdzie tym razem zabiera nas słynny francuski dom mody?

- Gdy myślę o moim dzieciństwie, pamiętam szczęśliwe, pełne spełnienia I beztroski dni, kiedy wszystko było radością – mówił przed laty Christian Dior, niepoprawny romantyk, ekscentryczny miłośnik kobiety, fan ogrodów i kwiatów.

Nie powinno więc nikogo dziwić, że scenerią wiosennej kolekcji Dior Baby jest właśnie ogród, i to ogród francuski, pełen labiryntów, tajemnic i dobrej zabawy.

Rozkloszowane sukienki retro, bluzki z baskinką i letnie, białe princeski – to propozycje dla małych miłośniczek mody z najwyższej półki. Klasycznie jest również w zestawach dla chłopców. We włosach dziewczynek romantyczne kokardki, a oprócz nich w kolekcji znalazło się miejsce również dla błękitnego kapelusza. To zdecydowanie mój faworyt wśród diorowskich dodatków!

Co ciekawe, mała elegancja łączy się tu z odrobiną sportowego luzu, bo niemal wszystkie stylizacje zestawione zostały z kolorowymi sneackersami. Jeszcze kilka sezonów temu tego typu zabiegł byłby sporym zaskoczeniem, ale dziś połączenie koktajlowej sukienki czy garnituru ze sportowym obuwiem jest dość częstym zjawiskiem.

baby dior spring 2016

To wszystko znajdziecie w wiosennym ogrodzie pana Diora, który wciąż potrafi nas zaskoczyć, zauroczyć. Tutaj, obok ścian zieleni, pojawia się lustrzana tafla, która zamienia całą sesję w opowieść o iluzji, magii, imaginacji.

Warto dodać, że pierwszy butik Baby Dior otworzony został w 1967 roku, a gwiazdą, która pojawiła się na jego otwarciu była sama Grace Kelly.

Zobaczcie JESIENNY SPEKTAKL BABY DIOR

Zajrzyjcie też na PIKNIK W OGRODZIE ARISTOCRAT KIDS