Pop-artowa wiosna EFVVA

Po jesienno-zimowej kolekcji inspirowanej rycinami z kraju kwitnącej wiśni, EFVVA sięga po Pop Art. Mnóstwo kolorów, komiksowej kreski i dużo, dużo tiulu – oto najnowsza, wiosenna kolekcja polskiej marki, która stara się wciąż pozytywnie zaskakiwać swoich klientów.

Wśród projektów m.in. sukienka w kształcie uszu Myszki Mini, a także lakierki z uszami Myszki Mickey.

Jeśli Pop Art, to oczywiście Andy Warhol, a jego ducha odnajdziecie w całej kolekcji sukienek, legginsów i bluz, które ozdobione zostały printami przypominającymi szkice króla popartu.

Wszystkie te charakterystyczne elementy najnowszej kolekcji EFVV odnajdziecie w sesji, a jej miejscem akcji jest stare, kameralne kino.

Jest nieco surrealistycznie, teatralnie i kolorowo, bo buzie dzieci pomalowane zostały w neonowe maziaje. Kropką nad i są zabawne ozdoby na włosy w kształcie kostki do gry.

Ta kolekcja to kwintesencja dziewczęcej radości, odrobina karnawałowych przebieranek i dużo, dużo swobody podanej w formie bawełnianych princesek i legginsów. Jednak mój numer jeden to balerinki – myszki, które chętnie nosiłabym sama! Po prostu genialne!

 Zobacz też: KENZO I WYCIECZKA NA SATURNA

 

Zdjęcia: Paulina Kania / EFVVA

Stylizacja: Anastazja Borowska