BillyBandit - moda dla małych kowbojów!

Nie mam synka, ale mam brata – najmłodszego rodzynka Jaśka. Dziś to już nie jest chłopiec, ale facet z krwi i kości, tylko może w sercu ten chłopiec gdzieś został – zakręcony, pełen pasji i pozytywnego szaleństwa. Taki nasz rodzinny Jasiek…

I właśnie gdy patrzę na modę BillyBandit, przypomina mi się nasz mały Johny, który potrafił zbudować motor z roweru i kawałka tektury, który skonstruował z drewna samochód a’la Flintstones i… miał kilka niebezpiecznych wypadków na BMX-ie...

BillyBandit bowiem to wyjątkowo chłopska moda, bo tylko dla nich! Jest tu kolorowo, inspirująco, a momentami bardzo śmiesznie i chyba tak właśnie powinna wyglądać szafa małego mężczyzny!

billy bandit spring 2015

Wystarczy spojrzeć na najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję BillyBandit, by przekonać się, że to moda dla prawdziwych facetów. Tym razem temat przewodni to zabawa w Dziki Zachód. Są kowboje, którzy toczą wieczną walkę z Indianami, są kowbojskie kapelusze i plastikowe pistolety, które robią „Pif” „Paf”. Na ubrankach kilka powtarzających się kolorów – kobalt, malina i cytryna, a także bardziej elegancka czerń i biel. Do tego odrobina sztuki, czyli rysunkowe printy. To dzięki nim  mali kowboje mogą wyrazić swoją prawdziwą osobowość!

billybandit

BillyBandit oferuje ubrania chłopców w wieku od 2 do 12 lat. Projekty są bardzo wygodne, uszyte z dobrej jakości materiałów i bardzo uniwersalne. Część ubranek jest tak neutralna, że mogą je nosić zarówno mali kowboje jak i małe kowbojki. I znów zoom na sneakersy, które chętnie zabrałabym do swojej szafy!