Zara Kids Spring 2015

Minimalistyczne tło, dużo jasnych kolorów i moda, która jest połączeniem wiodących trendów z wygodą, którą doceni każde dziecko. To przepis na wiosenny look book Zara Kids.

Co znajdziecie w dziecięcym dziale w salonach Zary? Dużo słodkich, makaronikowych kolorów i hippisowskich printów dla dziewczynek, a dla chłopców? Dresowe spodnie, czarno-białe t-shirty i modna oliwka.

Do łask powracają niderlandzkie chodaki, które pamiętam z czasów mojego dzieciństwa. W kolekcji Zary odnajdziemy je w wersji łaciatej lub w kolorze cytryny. Jednak mój numer jeden to malinowa parka oraz jeansowy plecak ozdobiony palmowym printem.

Jest wakacyjnie, beztrosko i uniwersalnie. Tak, aby każdy z poszczególnych projektów można było zestawiać i budować niezliczone stylizacje.

Moim zdaniem to kolekcja, której warto przyjrzeć się bliżej, nawet jeśli nie jesteś mamą czy ciocią. Ja – posiadaczka rozmiaru 36/38, często zaglądam na dział dziecięcy tylko pozornie poszukując ubrań czy dodatków dla Tosi. Tak naprawdę wypatruję czegoś również dla siebie…