Preen Mini - wiosna kocha kolory

Ma dopiero cztery lata, a już zdążyła podbić serca fanów mody na całym świecie – o kim mowa? O Preen Mini – dziecięcej linii słynnego domu mody Justina Thorntona i Thei Bregazzi.

Silne wpływy angielskiej historii mody, niezwykła wrażliwość na kolory i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań – to cechy Preen – marki, która powstała niespełna dwadzieścia lat temu.

Od czterech lat Preen tworzą nie tylko kolekcje dla dorosłych fanek mody, ale również dla ich pociech. Pierwsza kolekcja marki inspirowana była szafą Fauve – córeczki modowego duetu i tak jest właściwie do dziś.

Co w Preen Mini znajdziemy tej wiosny? W look book-u marki właściwie same sukienki, a każda z nich uszyta z wzorzystych, wielokolorowych materiałów, inspirowanych wzorami etno. Do tego niebiesko-czerwono-biała linia pasiastych tunik, które w okolicach ramion zdobione są wzorem przypominającym układ średniowiecznej rozety. Podobne kształty odnajdziemy na innych elementach wiosennej kolekcji.

Uśmiech na mojej twarzy wywołały dodatki – jednokolorowe skarpetki i sandałki z landrynkowej gumy, które ja pamiętam doskonale z czasów mojego dzieciństwa! Ależ ta moda kołem się toczy!

Fanki księżniczkowych kolorów z pewnością zakochają się w ażurowych princeskach, które są słodsze niż francuskie makaroniki!