Słoneczna Toskania Roberto Cavalli Junior
roberto cavalli junior ss 2015

Wzorzysta, kolorowa, soczysta – taka jest najnowsza kolekcja Roberto Cavalli Junior. Tym razem włoski dom mody zabrał dzieciaki na wycieczkę do przepięknej Toskanii, bo cała kolekcja to zaproszenie do podróży!

Roberto Cavalli Junior Spring / Summer 2015 to ponad sto elementów, a każda z grup wiekowych ma swój kolor. To, co powtarza się w całej kolekcji, to charakterystyczna dla Roberto Cavalliego panterka, ale tu wzbogacona została o kilka nowych, typowo wakacyjnych elementów. Są więc soczyste drzewka cytrusowe, rafy koralowe i muszelki.

Roberto Cavalli Junior  to dla mnie dość trudna marka, właśnie ze względu na tę panterkę, za którą nie przepadam, szczególnie w modzie dziecięcej, ale w tej kolekcji jest kilka projektów, które totalnie mnie urzekły!

Większość z nich uszyta została z tkaniny z nadrukowanymi cytrusami. To kwintesencja wakacji, radości i soczystości życia. Te ubranka świetnie wkomponowały się w magię włoskiego ogrodu na zdjęciach reklamowych. Te fotografie urzekły mnie najbardziej i w jednej chwili przeniosły do świata, w którym wciąż można powtarzać „Dolce Vita!”.