KUKUKID - cała na przód ku nowej przygodzie!
kukukid wiosna 2015

Kiedy widzę tak kolorową, radosną i dynamiczną kolekcję, jak ta wiosenno-letnia marki Kukukid, zaczynam wierzyć w to, że polska moda zaczyna rozwijać się w dobrym kierunku, a ta dla najmłodszych, właściwie już wypłynęła na szerokie wody i pruje fale niczym Santa Maria!

Kukukid to marka, która ma zaledwie rok, a już zdobyła rzeszę fanów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie! Tak jak w przypadku dziecięcej mody często bywa, Kukukid powstało z potrzeby serca, bo twórczyniami marki są dwie utalentowane mamy.

kukukid wiosna 2015

To one, obserwując swoje pociechy, postanowiły stworzyć modę dla nich – dzieciaków pełnych energii, pasji i wiecznie w ruchu! I właśnie takie są kolekcje Kukukid. Ta ostatnia – wiosenno-letnia – nabrała nieco więcej pastelowej słodyczy, ale wciąż jest w niej dużo poczucia humoru, zadziorności i przede wszystkim wygody!

Co ciekawe, ta moda nie ma płci, bo ubranka Kukukid są tak uniwersalne, że mogą je nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. To nie tylko wygodne, ale ekologiczne i bardzo ekonomiczne. Kroje są tak klasyczne i uniwersalne, że ze starszej siostry mogą przechodzić na młodszego brata lub odwrotnie!

Dużo tu luźnych, trapezowych koszulek, wygodnych legginsów czy ciepłych bluz. Dzieciaki z pewnością będą zachwycone bluzami-dinozaurami! Nasz numer jeden to szare, dinozaurowe bluzy z wydłużonym tyłem, które świetnie sprawdzą się w chłodniejsze, wiosenne wieczory lub podczas spacerów brzegiem morza.

Cechy charakterystyczne marki to również wzór. Tym razem Kukukid zaprasza nas w morską podróż, pełną papierowych statków i zabawnych ośmiornic. Jest niebiesko, pastelowo i wakacyjnie! Zobaczcie look book marki Kukukid!


Wszystkie ubranka Kukukid powstają w Polsce z wysokiej jakości materiałów.