Dziewczyński świat Hucklebones
hucklebones

Hucklebones to marka stworzona dla dziewczynek, które lubią sukienki, pastelowe kolory i słodkie kokardki. To świat zarezerwowany dla nich - małych księżniczek, damulek i strojniś.

Co brytyjska marka proponuje swoim małym fashionistkom na sezon wiosna-lato 2015? Dobrze skrojoną, dziewczęcą i uniwersalną klasykę, zmieszaną ze szczyptą stylu retro.

Większość projektów to trapezowe letnie sukienki, które świetnie sprawdzą się na wiosennych, niedzielnych piknikach, letnich kinderbalach i rodzinnych wakacyjnych spotkaniach.

Jedwab, najwyższej klasy bawełna czy bawełniana koronka – to materiały, które odnajdziemy w kolekcji Hucklebones. Przybrały one formy krótkich sukienek, szortów i spódniczek – lambad. Jasne, pudrowe kolory, dużo kokardek i ozdobnych, aczkolwiek wciąż bardzo skromnych, eleganckich detali – za to można pokochać Hucklebones.

Ja tę kolekcję pokochałam za płaszczyk w stylu retro, niebieską princeskę w kwiatki w stylu lat sześćdziesiątych i okrągłe okulary. I… jeszcze za cudowne małe modelki, zwykłe dziewczynki.