Jourdan Dunn projektuje dla dzieci
Jourdan Dunn w sesji dla magazynu I-D

Jourdan Dunn w sesji dla magazynu I-D

Eva Mendes czy spadkobierczyni modowego imperium Margherita Missoni – to gwiazdy, które pracują właśnie nad kolekcjami ubranek dla dzieci. Dołączyła do nich ostatnio także Jourdan Dunn.

24-letnia brytyjska modelka stworzy kolekcję przy współpracy z organizacją Fluid World. Co ciekawe, nie będzie to pierwsza tego typu współpraca gwiazdy. Jourdan Dunn kilka miesięcy temu zaprojektowała własną wersję kultowej bagietki Fendi.

Współpraca Jourdan Dunn i Fluid World zaplanowana jest na ten moment na realizację dwóch kolekcji.

– Uwielbiam ubrania dla dzieci, a na punkcie dziecięcej mody – odkąd urodził się mój synek - mam prawdziwą obsesję! – wyznaje Jourdan Dunn. – Przez wszystkie te lata mojej kariery w modzie nauczyłam się doceniać i szanować dobry design, a jako mama oczekuję od mody również jakości i niezbyt wygórowanej ceny.

Jourdan Dunn to ikona mody – dodaje Andrew Lane, dyrektor Fluid World. Jesteśmy zaszczyceni współpracą przy tym ekscytującym projekcie i możliwością zaprezentowania jej miejskiego stylu szerszej publiczności.

Jak donoszą zagraniczne media, w pierwszej kolekcji Jourdan Dunn pojawią się m.in.: legginsy, podkoszulki, sporo jeansu i dodatków.

Jestem podekscytowana współpracą z Fluid World i tym, że wreszcie będę mogła moje modowe idee wcielić w życie – podsumowuje modelka.