Bajkowy warzywniak A Fabula

Znalazłam ich przypadkiem i choć są z odległego kraju, w którym właśnie zaczyna się jesień, ich ubranka są kwintesencją tego, co w modzie kocham najbardziej  - misz-maszem kolorów, wzorów, etnicznych wpływów i wygodnych materiałów. Wszystko to podane jest w bajecznym sosie świetnych nadruków i haftów, a na dodatek doprawione szczyptą humoru!

Nad kim tak się rozpływam? Nad dziewczyńską modą A Fabuła – marki rodem z Rio de Janeiro, którą kilka lat temu założyła Katia Barros. Jak to zwykle w przypadku dziecięcej mody bywa, inspiracją do powstania marki była córeczka projektantki Manoela. 

Przejrzałam sobie kilka ostatnich kolekcji A Fabula, a także przepiękną stronę internetową i naprawdę jestem pod wrażeniem pomysłowości, wyobraźni i otwartości na dziecięcy świat tej brazylijskiej marki!

Co proponują swoim małym klientkom na wiosnę 2015? A Fabula zaprasza dziewczynki do warzywnego ogródka. Nie jest to jednak taki zwyczajny ogródek. To miejsce na dachu świata, w którym warzywa rosną nie tylko na grządkach czy w skrzyniach, ale też wiszą na sznurkach jak pranie.

Warzywa i owoce pojawiają się też na tkaninach, z których powstały sukienki, spódniczki i bluzeczki. W tym raju ogrodniczki mieszkają bajkowe zwierzęta i kwiaty. Jest nawet nasza polska kaczka krzyżówka!

Naprawdę trudno mi wybrać tę jedną, najładniejszą rzecz z wiosennej kolekcji A Fabula. Jestem pewna, że Wam też będzie trudno! Jednak gdybym musiała zdecydować to chyba wybieram ten plecak w ananasy! Choć z drugiej strony...

A jak już obejrzycie sobie ogródek A Fabula, zapraszam Was na WIZYTĘ W MILANOWSKIM WARZYWNIKAKU! ;)