Marie-Chantal i wiosenna retro elegancja!

Marie-Chantal to kolejna marka, która swoją modą przenosi nas w świat beztroskiego dzieciństwa. Ten świat w tym sezonie wygląda jak bukiet peonii. Jest elegancki a jednocześnie romantyczny, subtelny, a jednocześnie słodki jak wata cukrowa!

Takie są wiosenno-letnie ubranka Marie-Chantal, stworzone dla małych fanów ponadczasowej elegancki i prostoty. Bawełniane kardigany, casualowe spódniczki i szorty, pastelowe cygaretki i proste sukienki – to propozycje dla dziewczynek. Dla chłopców dużo koszulek, bawełnianych garniturów czy bermudów. To moda idealna na przyjęcie pod chmurką i to przyjęcie w stylu retro, bo w look book-u londyńskiej marki znaleźć można wiele akcesoriów z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Są truskawkowe koktajle z rurką, skarpetki noszone do mokasynów i winylowe płyty. Ten efekt potęgują kolory tła, retro meble i fryzury niektórych modelek.

Marie-Chantal to propozycja nie tylko dla kilkuletnich fanów mody, ale nawet tych naj, naj, najmłodszych. Wystarczy spojrzeć na skrzydlate śpioszki!