Oilily - lato w stylu "happy fashion"!

 

Moda dla dzieci wciąż mnie zaskakuje! Tym razem moją uwagę przykuła duńska marka Oilily, która od ponad pół wieku zajmuje się tworzeniem kolekcji dla kobiet i najmłodszych fanów mody. Co znajdziemy w ich najnowszej – wiosenno-letniej kolekcji?

Soczyste kolory, pastelowe słodkości i malowane na tkaninach historyjki, które wywołują uśmiech na każdej twarzy! Jest pomysłowo, zaskakująco i bardzo inspirująco, bo Oilily to miejsce dla wyznawców koloru i wzoru do potęgi entej, czyli coś dla mnie!

 

oilily spring summer 2015

Klasyczne kroje sukienek, spódniczek i kardiganów spotykają się tu z malarskimi tkaninami, elementami etno i stylem, który moim zdaniem zasługuje na własne określenie  - „happy fashion”! To wszystko spotyka się z niezwykłą wrażliwością na łączenie wzorów rodem z lat siedemdziesiątych.

oilily spring summer 2015

 

Właściwie każda stylizacja z look book-a marki Oilily to worek inspiracji i to nie tylko do małej szafy! Wystarczy spojrzeć na wzorzysty kardigan, miętową bomberkę w malowane ptaszki czy „zagryzmolony” słodki płaszczyk. Ja naprawdę wszystko to chciałabym mieć w swojej szafie! Na deser natomiast prawdziwa gwiazda kolekcji Oilily, czyli plecak – ptasiek! Po prostu cudo!

LUBISZ MOJEGO BLOGA? POLUB MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! Zapraszam! :)