Surrealistyczna szafa Cavalier Vault

Jak bogata, ciekawa i różnorodna może być szafa małej fanki lub małego fana mody, wie każdy, kto choćby przez chwilę zainteresował się ubrankami dla dzieci.

Na rynku mody dziecięcej jest dziś naprawdę wszystko! Jest retro i vintage, jest chic i luksus pisany przez wielką literę „L”. Jest wreszcie etno czy tzw. street style, który opiera się na swobodnym wyrażaniu siebie.

Właśnie dla fanów mody wielkomiejskiej całkiem niedawno powstała Cavalier Vault, która łączy w sobie wygodę, dobrą jakość i pomysłowość ze szczyptą surrealizmu. Singapurska marka - stworzona przez duet Angela i Perry Chong, w tym sezonie zabiera nas w podróż po tajemniczych i malowniczych zaułkach wielkiego miasta. Jest dużo street artu, graffiti i architektonicznych detali, które doskonale rozpozna każdy mieszczuch!

cavalier vault

Na ich tle pojawiają się właśnie dzieciaki Cavalier Vault, ubrane w dresowe spodnie, sukienki i bluzy, ale, ale… nie są to takie zwykłe ubrania! Sukienki mają kieszonki w kształcie ludzkich rąk, a jedna z tunik zakończona jest buzią z odkrytymi zębami! Są też bluzy dla chłopców o bardzo ciekawym kroju, bo kaptur i plecy ubrania uszyta jest z jednego kawałka materiału.

cavalier vault dress

Surrealistyczne, a przez to poruszające wyobraźnię, ubrania Cavalier Vault zrobiły furorę na The Kid Show w Paryżu i trudno się temu dziwić, bo naprawdę są genialne! Jedną z tych sukienek chętnie nosiłabym sama!

cavalier vault

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!