Beztroskie lato LEOCA PARIS

Klasyczne kroje, soczyste kolory i szczypta stylu retro -  to słowa, którymi można określić ubranka LEOCA Paris. Francuska marka modowa każdego sezonu dba o to, aby do tych kilku ponadczasowych i cennych słów dodać jeszcze coś, odrobinę dobrze wywarzonej nowoczesności.

Co proponują fanom swojej mody w tym sezonie? Wiosna i lato według LEOCA Paris będzie wyjątkowo pastelowe, a obok słodkich, makaronikowych kolorów pojawią się drobne wzorki.

W kolekcji znalazło się miejsce na klasyczne sukienki, spódniczki i bluzeczki z kołnierzykiem, które nawiązują do mody lat sześćdziesiątych czy siedemdziesiątych. Drobne groszki i falbanki i trapezowe kroje sukienek – jak dla mnie to idealny zestaw na beztroskie lato każdej małej modnisi.

Ja do szafy Tosi chętnie zabrałabym pastelową pasiastą spódniczkę, arbuzową bluzkę z falbanką przy szyi czy cytrynową sukienkę z kieszonkami. Właściwie, gdyby te ubrania dostępne były w nieco większych ubraniach, chętnie sama bym w nich chodziła!

Minimalistyczny look book LEOCA Paris daje pole do popisu wyobraźni. Są tylko sorbetowe ubranka, tańczące dziewczynki z niezbyt ułożonymi fryzurami, za to ze spontanicznością i radością na twarzach. Jest energia i pogoda ducha, której życzę Wam wszystkim na ten sezon i wszystkie następne też!