Letnie zoo Little Goodall

Pamiętacie niezwykłe ubrania – zwierzaki z kolekcji Little Goodall? W sezonie wiosenno-letnim wełniane czapeczki i płaszczyki podszyte ciepłym kożuszkiem chowają się głęboko do szafy, a ich miejsce zajmują letnie sukienki, czapeczki z daszkiem chroniące oczy i twarz przed słońcem oraz wzorzyste koszule!

To wszystko znajdziecie w najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji marki prowadzonej przez Molly Goodall, a jej wyobraźnia naprawdę nie zna granic!

Na platformie Etsy możecie kupić m.in. wzorzyste sukienki dla dziewczynek w stylu retro i boho. Jest też przepiękny, turkusowy wiosenno-letni płaszczyk, zapinany na rząd kwiecistych guziczków oraz słodki romper dla najmłodszych fanów mody.

Obok „zwyczajnych ubranek”, te bardziej ożywione. Letnie czapeczki mają dłuuugie zajęcze uszy, a hawajska koszula dla małego odkrywcy ozdobiona została zabawnymi słoniami.

Obok tego wszystkiego, totalne hity Little Goodall, czyli princeska – krówka oraz sukienka – kotek. Mam do nich ogromną słabość i myślę, że każda fashion mama, która zobaczy te cuda poczuje to samo!

little goodall kotek
little goodall krowa

Jestem fanką Little Goodall i nie jestem w tej kwestii odosobniona. Do miłości do tej marki przyznała się ostatnio m.in. Blake Lively, która zakochała się do szaleństwa w zajączkowym płaszczyku. A co Wam z kolekcji Little Goodall podoba się najabardziej?