Nadadelazos - moda dla dzieci z pasją!

Pamiętacie kolorową scenografię filmu “Frida”? Właśnie z tym kojarzą mi się najnowsze projekty marki Nadadelazos. Różowe flamingi, kobaltowe fale oceanu i zabawne zielone kaktusy – to tylko kilka z wielu wzorów, które odnajdziecie na ubrankach tej marki, która wpisuje się w nurt HAPPY FASHION.

Wszystko soczyste, wakacyjne i zabawne. Cieszy zarówno te duże, jak i małe oko, podkreśla dziecięcą indywidualność i dodaje odwagi. Spójrzcie na tego pomarańczowego kraba! Wszystkie te modowe pomysły powstały w głowie Kristienny Laux, niemieckiej projektantki, mieszkającej w Madrycie. To ona pięć lat temu stworzyła pierwszą kolekcję Nadadelazos. Jakie jest ich przesłanie?

- Chcemy aby nasze ubranka pomagały dzieciom żyć we własnym świecie – pełnym fantazji, kolorów i przygód! – podkreślają.

– Wierzymy w to, że rzeczywistość naszych dzieci jest ich własną „dziecięcą rzeczywistością”, nie naszą. To świat emocji, zabawy, uśmiechów, ale też świat napadów złości, fochów i gniewu. To najszczęśliwszy czas w życiu i co więcej, pozostawia on ślad w naszych dzieciach, który będzie wpływał na ich przyszłość – dodają.

Co zrobić, aby pomarańczowy krab, kolorowe rybki i różowiutkie flamingi były częścią szczęśliwego dzieciństwa? Nadadelazos to marka, która wierzy, że udane dzieciństwo to brudne dzieciństwo! Twórcy ubranek nie mają żadnego problemu w tym, aby ich projekty były zachlapane dżemem i zupą dyniową (oj mamy, dobrze wiecie jak ciężko jest wyczyścić takie ubranko!) czy zmieszane z błotem.

- Pozwólmy naszym dzieciom być brudne, pozwólmy im skakać po kałużach i paplać się w błotku! – zachęcają twórcy Nadadelazos. – Tylko w ten sposób nasze dzieci będą czuły się wolne, a ich dziecięca wyobraźnia będzie rozwijać się w pełni.

nadadelazos spring summer 2015

Ubranka Nadadelazos idealnie nadają się do tego typu eksperymentów. Uszyte z organicznej, wysokojakościowej bawełny, mogą być prane wiele razy, a ich wygoda jest nie do przecenienia! Warto dodać, że marka nie tylko zachęca rodziców do “wypuszczania swoich dzieci z klatek”, ale też sama wspiera organizacje, które pomagają dzieciom rozwijać ich talenty i ich kreatywność.


LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!