Paryski szyk Jacadi wreszcie w Warszawie!

W minioną sobotę w warszawskim CH Klif odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce butiku Jacadi. Francuska marka promuje dobry styl i elegancję w szafach najmłodszych fanów mody na całym świecie. Teraz zawitała do Warszawy!

Firma powstała w 1796 roku i od ponad stu lat ubiera dzieci według francuskiej tradycji. Ich znak rozpoznawczy to wyprawki dla noworodków, ale Jacadi potrafi ubrać naprawdę każde dziecko – niezależnie od wieku czy płci. W butiku znajdziecie więc topowe projekty Jacadi, ale też najnowszą – wiosenno-letnią kolekcję skierowaną do nieco starszych dzieci.

Jeśli musiałabym określić świat Jacadi za pomocą jednego koloru, byłby to zdecydowanie błękit. Ten odcień pojawia się w każdej kolekcji i znajdziecie go również w tej najnowszej. Tym razem francuska marka zabiera nas nad morze. Nie jest to jednak prawdziwy krajobraz. Tłem całej sesji jest minimalistyczny, współczesny obraz, który nawiązuje do nadmorskiego deptaka. W tym nieco surrealistycznym świecie dziewczynki noszą klasyczne sukienki w paski, kratkę czy kwiatki, a chłopcy bermudy, koszulki polo i wygodne jeansy.

Światło lookbooka marki przypomina mi to z kolorowych, starych ilustracji. Jest ciepłe, ostre, idealne. Te przepiękne zdjęcia powitają Was przy wejściu do warszawskiego butiku Jacadi.

jacadi spring summer

 

Odrobina paryskiego szyku i elegancji dla najmłodszych w centrum Warszawy. Cóż można napisać jeszcze..? Wreszcie!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!