Wygodne trendy na lato Salt City Emporium

Kombinezon, a na głowie turban – to przepis na modną letnią stylizację, nie tylko dla najmłodszych. Obie te rzeczy znajdziecie w kolekcji Salt City Emporium – marce, która tak opisuje swoją działalność:

Tworzymy nowoczesne i modne ubrania dla bardzo zajętej współczesnej rodziny. Naszą specjalnością są nasze oryginalne ilustracje i wysokiej jakości rzemiosło. Cenimy komfort noszenia, świetną jakość i świeży design.

Jak sama nazwa wskazuje, Salt City Emporium to marka powstała w Salt Lake City w stanie Utah, gdzie ostatnio jak grzyby po deszczu, powstają ciekawe brandy modowe dla najmłodszych fanów mody. Salt City Emporium to jeden z najbardziej interesujących, bo wspiera nie tylko lokalny biznes, ale również lokalnych artystów. To marka zrzeszająca małych projektantów i rzemieślników, a każdy z nich swoją kreatywnością i talentem wspiera i tworzy każdą kolekcję.

Co Salt City Emporium proponuje na sezon wiosna-lato 2015? Rzeczywiście wszystko to, czym sami siebie opisują. Jest tu nowoczesność, najgorętsze trendy i świetna jakość, a przede wszystkim wygoda i uniwersalność, która sprawia, że każde ubranie pasuje do kolejnego i kolejnego. Wciąż przy tym jest stylowo, zabawnie i pomysłowo!

salt city emporium modny kombinezon romper

Mój numer jeden to krótki kombinezon, stworzony nieco w duchu retro. Melanżowe ubranko zapięte z przodu na dwa czerwone guziczki i fiołkowy turban na głowie – nie mogę oderwać wzroku!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!