Crocsy księcia George'a podbijają internet!
książę george crocsy

Książę George idzie w ślady słynnej fashion mamy. To prawdziwy trendsetter, które stylizacje mają ogromny wpływ na to, co zaraz później pojawi się w szafach i szafeczkach angielskich dzieci.

 Oto kolejny dowód na to, że „efekt księcia George’a” trwa w najlepsze. Granatowe crossy w angielskim rozmiarze 2 (zbliżonym do rozmiaru stopy księcia) zniknęły z internetowego sklepu marki w niespełna dwie doby po tym, jak świat obiegły zdjęcia księcia Jerzego właśnie w Crocsach!

- To nie jest przypadek – twierdzą specjaliści od marketingu. I rzeczywiście, trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczyło, aby mały książę pojawił się w Crocsach na pikniku polo w Cloucestershire, a już sprzedaż bucików podskoczyła i to nie tylko w oficjalnym sklepie marki, ale też na platformie Amazon. Odnotowano tam wzrost sprzedaży o 1500%!

W dodatku to nie jedyna część garderoby, która po niedzielnym pikniku księcia, sprzedaje się w internecie jak świeże bułeczki. Sporym zainteresowaniem cieszył się również niebieski kardigany Oliver Baby, który – podobnie jak Crocsy – zniknął ze sklepów w ciągu 48 godzin!

Warto wspomnieć również o innych modowych „efektach księcia George’a”, które mały książę wywołuje za każdym razem, gdy pojawi się publicznie. Słodki kombinezon w łódki, kamizelka z żołnierzykami czy jeansowe ogrodniczki – to elementy książęcej garderoby, które szybko zostały skopiowane do szaf innych angielskich chłopców, i nie tylko angielskich, bo książę Jerzy to trendsetter światowej klasy! I dochodzę do wniosku, że to chyba trzeba mieć w genach…