Macarons - słodki minimalizm na lato

Ma bardzo słodką nazwę, ale wcale nie są przesłodzona. Niemiecko-francuska marka Macarons szyje dla dzieci od 0 do 8 lat. Uwielbia szlachetne i wysokogatunkowe materiały, minimalistyczne krawiectwo i szanują naszą planetę.

Co proponują na tegoroczne lato? Klasyczne i proste kroje, kilka przewodnich kolorów i wzory inspirowane szafą vintage. W ofercie dziewczęce princeski, które pięknie wirują w tańcu, kombinezony i kardigany na nieco zimniejsze wieczory. Obok chłopięce chinosy, słodkie ogrodniczki dla bobasów i spodnie z szelkami.

Wszystko podane w wyjątkowym vintage sosie. Jest ponadczasowo, elegancko i zabawnie. Klasyczne ubranka zestawiono z kolorowymi plastikowymi japonkami lub bardziej tradycyjnie z kolorowymi jazzówkami. Moim zdaniem to właśnie te dodatki tworzą klimat Macarons. Kolorowe szelki, kaszkiety, skarpetki i buty a do tego naszyjniki hand made i papierowe pióropusze. Kolekcja spójna, wszechstronnie uzdolniona i przede wszystkim ciekawa. Już nie mogę doczekać się, co wymyślą następnym razem!