Poppy England - lato w angielskim porcie

Wbrew wszelkim stereotypom angielskie lato może być naprawdę piękne! Szczególnie jeśli można je spędzić z marką Poppy England!

Po kolekcji pełnej zimowych krajobrazów angielska marka dla małych i dużych fanek vintage zagląda do portu. Znajduje tam czerwone kutry  i błękitne łódki, a nad nimi girlandy kolorowych światełek!

Nadruki zaprojektowane przez Bryony Richardson inspirowane są widokami, które można spotkać w wielu portowych miasteczkach Wysp Brytyjskich.

Wśród kolorowych łódek – Poppy i jej przyjaciele – bohaterowie serii książeczek uwielbianych przez Anglików! Autorka książek i całej modowej kolekcji na blogu wspomina, że to kolekcja inspirowana morskimi przygodami Poppy i Freda, a ona sama już pokochała całą letnią kolekcję!

- Kiedy tylko zakładam sukienkę, przechadzając się po okolicach mojego rodzinnego domu w Whitstable, obsypywana jestem komplementami! Opowiadam wówczas historię sukienki, którą mam na sobie, aby wszyscy zrozumieli, dlaczego jest tak wyjątkowa.

poppy england

Rzeczywiście sukienki Poppy England są wyjątkowe! Powstają z pasji i miłości do mody, z inspiracji pięknem i małymi szczęściami, wspomnieniami, kroplami słońca. Uwielbiam projekty Poppy England, tym bardziej, że mogą je nosić zarówno mamy jak i ich córki! Sukienki są bardzo wygodne, uszyte z bawełny i idealne na lato. Pod bawełnianą warstwą kilka falujących warstw tiulu!

- Nawet jeśli ubrudzisz sukienkę lodami, możesz wrzucić ją do pralki w specjalnym worku – zapewnia projektantka.

“Boats and Floats”, czyli letnia kolekcja Poppy England do kupienia w oficjalnym sklepie poppyengland.com. idealne na plażę, wypad za miasto i każdą letnią przygodę!

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!