Children of the Tribe - wakacje w przyczepie

Jeśli szukacie pomysłu na niebanalne i tanie wakacje dla całej rodziny, wybierzcie przyczepę kempingową i wybierzcie się w podróż na czterech kółkach!

Inspiracją niech będą zdjęcia z letniego look booka marki Children of the Tribe, zatytułowanego „Going Places”.

„Going Places” to historia jednej wakacyjnej podróży, ale bardzo malownicza, intensywna i wciągająca. Jestem pewna, że po obejrzeniu tych zdjęć zaczniecie zastanawiać się „co by było gdyby…”. Ja przyznam szczerze, nigdy z Tosią nie nocowałam na kempingu (odstrasza nas polska pogoda), ale gdzieś po głowie już od dłuższego czasu chodzą nam takie myśli…

Oczywiście nie tylko same kempingowe wakacje są tu ważne. Ta sesja to również pomysł na wakacyjną walizkę dla małej fanki lub fana stylu boho.

children of the tribe

Jeansowe ogrodniczki, wzorzyste chusty i sukienki, szorty i legginsy w azteckie motywy i kowbojskie kapelusze – oto przepis na stylowe lato, inspirowane silnym trendem lat siedemdziesiątych. Wolność, radość, przestrzeń, natura – tymi słowami najprościej opisać można zdjęcia australijskiej marki Children of the Tribe. Jest tu pomysł, jest piękne, ciepłe światło i ubrania, które pokochają nie tylko mali fani mody.

Więcej o modzie dla dzieci znajdziesz w zakładce FASHION MAMA