Noa Noa Miniature - mała podróż do wspomnień

Znacie duńską markę Noa Noa? Jeśli nie, to wyjaśniam: to firma, która tworzy proste, nieco rustykalne i bardzo kobiece projekty. Czy podobnie jest w kolekcji Noa Noa Miniature? Oczywiście!

Piękno a jednocześnie wygoda i praktyczność – tak w skrócie opisać można projekty Noa Noa Miniature. W letniej kolekcji marki znajdziecie mnóstwo pastelowych princesek, obsypanych drobnymi kwiatkami. Są również szorty, bluzki, sweterki i spódniczki, a nawet kostiumy kąpielowe! Tu jest wszystko, czego potrzebuje mała dziewczynka na wakacjach!

noa noa miniature summer 2015

Jest elegancko, etnicznie i bardzo naturalnie, ale przede wszystkich z dużą dawką tego, co nazywamy skandynawskim designem. Taki też jest letni look book marki, który zrealizował Anders Hald. Tłem są wakacyjne przestrzenie ogródków i tarasów, złote pola i łąki oraz suszące się na sznurkach pranie. Czy to nie są widoki, które kojarzą się z wakacjami na wsi? Ja właśnie tak wspominam moje dzieciństwo i muszę przyznać, że dzięki Noa Noa Miniature przeniosłam się tam na chwilę…