Smakowita jesień Oeuf

Co łączy modę z jedzeniem? Wydaje się, że nie wiele, ale jak się okazuje ludzka wyobraźnia nie zna granic! Nowojorska marka Oeuf wpadła na niebanalny pomysł i tworząc jesienno-zimową kolekcję inspirowała się jedzeniem!

Tak powstały jajeczne berety i sweterki, rajstopy w kształcie karczochów i warzywne szaliczki. Obok tych jakże charakterystycznych akcesoriów klasyka gatunku, czyli dzianinowe czapki, legginsy i princeski, które pokocha każdy mały zmarzluch.

W ofercie marki Oeuf znaleźć można ubranka dla dziewczynek i chłopców, ale też dla niemowlaków. Na dowód tego jeden z nich pojawił się w look book-u i dziarsko zagryza marchewkę!

Oeuf fall 2015

Akcja look book-a, jak na „jedzeniową kolekcję” przystało rozgrywa się na przedszkolnej stołówce, a małym modelom towarzyszą w roli rekwizytów zieloniutkie pory, wspomniana marchewka i oczywiście sadzone jajka.

Warto dodać, że ubranka Oeuf powstają ręcznie i wykonane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. alpaki i bawełny. Wygląda przepysznie prawda? Szczególnie berety jak jaja, a może jaja jak berety? ;)