Jesienny spektakl Baby Dior

Rok temu francuski dom mody zabrał dzieci w podróż do Wenecji, potem wybrał się z nimi w rejs statkiem, a teraz Christian Dior zaprasza nas do teatru! Zatem kurtyna w górę!

Jesienią 2015 Baby Dior zabiera nas do jednego z paryskich teatrów – wnętrza z historią, magią i duszą! To tutaj mali modele Christiana Diora prezentują nam najnowszą kolekcję. Jest więc skórzana ramoneska z kożuchowym kołnierzem, puchowe kurtki na pierwsze mrozy i pudrowe sukienki na eleganckie jesienne przyjęcia . W chłopięcej szafie dobrze skrojone koszule, eleganckie spodnie i kurtki bomberki w stylu lat sześćdziesiątych.

Kolory ubrań idealnie wpisują się w kolory teatralnych wnętrz – czerń, szarość, beż, a w szczególności czerwień. Na jednym ze zdjęć pojawia się w dziewczynka w czerwonej sukience, której kolor – mam wrażenie – był inspirowany kolorem teatralnych foteli.

Jak na francuski dom mody przystało, wszystko świetnie skrojone i dopracowane w najmniejszym szczególe. Mi najbardziej spodobały się kraciaste płaszczyki, a moje ulubione zdjęcie to chłopiec a’la Charlie Chaplin.

baby dior fall 2015

Moim zdaniem przeniesienie mody do teatralnych wnętrz to świetny pomysł. Kiedy, jeśli właśnie nie jesienią, najchętniej odwiedzamy teatry? Jesień i teatr idą w parze, a obok nich w tym sezonie idzie wełniany płaszczyk Diora…