Little Maggie Moo - z miłości do handmade

Jeśli kochacie kwieciste tkaniny, styl retro i modę hand made,  Little Maggie Moo.

Little Maggie Moo to rodzinna forma, która powstała niecałe 2 lata temu w Melbourne. Założyły ją dwie wspaniałe kobiety: matka i babcia małej Maggie, dla których słodka, mała dziewczynka była pierwszą klientką i największą inspiracją.

Pierwsze w ofercie pojawiły się śliniaczki, ale z racji na ogromne zainteresowanie, firma szybko poszerzyła swoją ofertę. Dziś ich znak rozpoznawczy to różnokolorowe pantalony, które uwielbiają dzieciaki i ich mamy na całym świecie!

- Uwielbiamy nasze pantalony – mówią w jednym z wywiadów projektantki Little Maggie Moo. – Są tak uniwersalne! Zimą dzieci mogą je nosić pod spodniami jako odzież ocieplającą lub zakładać pod nie rajstopy. Latem idealnie sprawdzą się solo.  

little maggie moo

 

To, co robi największe wrażenie to wzory na tkaninach. Twórcy Little Maggie Moo przykładają bowiem ogromną wagę do ich wyboru. Gdzie można kupić te małe modowe cuda? Zajrzyjcie na konto Etsy.com!

Oferta Little Maggie Moo poszerza się z miesiąca na miesiąc i na pewno znajdziecie tam coś dla swoich pociech. Ja nie mogę oderwać wzroku od pantalonów w zielonookie lwy i materiałowych bucików, a wam co podoba się najbardziej?

LUBICIE MOJEGO BLOGA? POLUBCIE MÓJ PROFIL NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE! ZAPRASZAM!