Braveling - rajstopki z charakterem

Idzie jesień, a wraz z nią w szafach i garderobach naszych dzieciaków pojawią się… znienawidzone rajstopy. Co zrobić, aby dzieci chętniej w nich chodziły? Odpowiedź zna angielska marka Braveling, która oferuje swoim najmłodszym klientom prawdziwe rajstopkowe cuda.

Braveling to marka założona w Londynie w 2012 roku przez Carly Hardy, która chciała stworzyć rajstopy, które będą równie piękne, co te projektowane dla dziewczynek.  Tak powstała pierwsza kolekcja rajstop Little Titans, przeznaczona przede wszystkim dla małych odkrywców. Teraz do kultowych już „Małych Tytanów” dołącza bardziej dziewczęca kolekcja. Znajdziecie w niej nie tylko rajstopki, ale też skarpetki i legginsy. Motywem przewodnim są groszki, ale na poszczególnych modelach pojawiają się też zabawne nożyczki i przesłodkie buzie z ogromnym oczami.

Look book do kolekcji stworzyła zdolna fotografka Melissa Spiccia, której udało się wydobyć rajstopy na pierwszy plan i pokazać ich piękno.  

Co więcej, rajstopy Braveling są nie tylko piękne, ale też bardzo wygodne. Kolekcja dedykowana jest dla dziewczynek do 8 roku życia.

Po więcej inspiracji zapraszam na FACEBOOK i INSTAGRAM! :)